Teslimat Bilgileri

Manno Gıda  ile Tüm Türkiye'ye Kargo 
 
Siparişini verdiğiniz ürünlerin tamamı, anlaşmalı olduğumuz kurye veya kargo firmaları aracılığıyla, Manno Gıda güvencesi ile sizlere teslim edilmektedir.
 
Vermiş olduğunuz sipariş sonrası tarafınıza bir teyit emaili gönderilmekte ve bu mail içinde satın aldığınız ürün ile adres bilgileriniz yer almaktadır.
 
Sepetinize eklediğiniz ve siparişini verdiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması gibi bir durum söz konusu değildir.
 
Teslimat sürecimiz, teslimat adresinizin Bursa'da veya diğer illerde olmasına göre farklı göstermektedir.
 
Manno Gıda aracılığıyla aldığınız ürünlerin tamamı, Türkiyenın heryerine gönderilmektedir.
 
Kargo süreleri, sayfanın en altında yer alan tabloda ayrıntılı bir şekilde belirtilmiştir. Teslim süresi ile alakalı, olası yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için lütfen sipariş vermeden önce göndereceğiniz ilin kargo teslimat sürelerini inceleyiniz.
 
Manno Gıda Sipariş Gönderim Çeşitleri
 
Manno Gıda dan yapacağınız tüm siparişleriniz, aşağıda yer alan 2 tip gönderim çeşidi aracılığıyla alıcısıyla buluşmaktadır:

    a) Tüm Türkiye'ye  teslimat – PTT Kargo
    b) Bursa içerisi aracımız  ile  ücretsiz teslimat 

 
a-  Tüm Türkiye'ye teslimat – PTT Kargo
 
Hafta içi saat 15:00'dan sonra gerçekleştirdiğiniz siparişleriniz bir sonraki iş gününde, saat 15:00'dan önce tamamladığınız siparişleriniz ise aynı gün içinde kargoya teslim edilmektedir.
 
Türkiye genelinde çalıştığımız firma şu an için PTT Kargo'dur. Kargo ve kurye firmalarımız pazar günü teslimat yapmamaktadır. Cumartesi günü ise kargo çıkışlarımız saat 11:00'da tamamlandığı için siparişlerinizi en geç saat 09:00'da tamamlamanız gerekmektedir.
 
Siparişinizi takip edebilmeniz için tarafınıza bir takip numarası atmaktayız, tarafınıza ayrıca Manno Gıda tarafından bir bilgilendirme emaili gönderilmektedir. Teslimat süreci boyunca email ve SMS bilgilendirmelerimiz sürmektedir.
 
Bursa haricindeki illerde, aynı gün adrese teslimatımız şu an için mevcut değildir.
 
 
b-  Bursa içerisi  ücretsiz teslimat – Dağıtım aracımızla
 

Bursa içindeki siparişlerinizin teslimatı sahada dağıtım yapan ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Hafta içi her gün ücretsiz teslimat saat aralıkları:

09:30'a kadar 10:00-14:00 teslimat aralığı için sipariş verebilirsiniz
11:30'a kadar 12:00-17:00 teslimat aralığı için sipariş verebilirsiniz

13:00'a kadar 13:00-18:00 teslimat aralığı için sipariş verebilirsiniz
14:00'a kadar 14:00-19:00 teslimat aralığı için sipariş verebilirsiniz.


İleri Tarihe Yönelik Siparişler
 
Siparişinizi verirken size sunulan tahmini teslimat gününe göre siparişinizin kargoya veriliş tarihini de ayarlamanız mümkün olmaktadır. Bu özellik sayesinde, siparişlerinizi günler, hatta haftalar öncesinde verebilirsiniz.
 
Kargo Takip Süreci
 
Siparişinizin durumunu www.mannogida.com ana sayfasından ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri bölümünden görebilir veya 0533-5133085 numaralı telefon aracılığıyla müşteri hizmetlerine ulaşarak öğrenebilirsiniz.
 
mannogida.com ürün portföyünde bulunan ürünlerin bilgi ve fiyat güncellemesi, tedarikçi firmalardan alınan bilgiler doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Bu sebeple, olası bilgi ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu değildir. Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda, mannogida.com kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir.
 
Kargonuzu teslim alırken muhakkak paketi kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa ürünü teslim almayıp kargo firmasına tutanak tutturunuz. Aksi takdirde, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.
 
Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu ve bunların iade veya ayıplı mal şartlarına girmediğini unutmayınız.
 
  

1-2 Günde Teslim İller
Afyon
Aksaray
Ankara
Antalya
Aydın
Balıkesir
Bilecik
Burdur
Çanakkale
Denizli

Eskişehir

Istanbul

Isparta
İzmir
Kocaeli
Konya
Kütahya
Manisa
Muğla
Sakarya
Uşak
Yalova

 

2-3 Günde Teslim İller
Adana
Amasya
Bartın
Bolu
Çankırı
Çorum
Düzce
Edirne
Gaziantep
Hatay
Mersin
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kastamonu
Kayseri
Kırklareli
Kırşehir
Nevşehir
Niğde
Samsun
Sivas
Tekirdağ
Tokat
Yozgat
Zonguldak
Kırıkkale
Osmaniye

3-4 Günde Teslim İller
Adıyaman
Ağrı
Ardahan
Artvin
Batman
Bayburt
Bingöl
Bitlis
Diyarbakır
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Iğdır
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Kars
Kilis
Malatya
Mardin
Muş
Ordu
Rize
Siirt
Sinop
Şırnak
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Van
Zonguldak